Відділ освіти Пулинської селищної ради

Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

НАКАЗ «Про затвердження плану заходів на 2018-2029 роки з реалізації Законів України «Про освіту»,  «Про дошкільну освіту»(зі змінами), Концепції  «Нова українська школа»

Довідка про стан запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» в закладах загальної середньої освіти Пулинської ОТГ

НАКАЗ Про результати моніторингу стану запровадження Концепції Нової української школи в закладах освіти Пулинської ОТГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Пулинської селищної ради