Зоряний Олімп - 2021

Дата: 02.06.2021 17:33

У кожній людині сонце. Тільки дайте йому світити.

Сократ

2 червня в Центрі культури і дозвілля Пулинської селищної ради відбулася традиційна творча зустріч «Зоряний олімп – 2021».

«Зоряний олімп» - це підсумок плідної праці вчителів та учнів, вручення заслужених нагород переможцям Всеукраїнських та обласних конкурсів та змагань.

Незважаючи на напружений начальний рік, рік дистанційного навчання, на вершину Олімпу піднялося  88 учнів, яких підготували 45 педагогів.

З вітальним словом до присутніх звернулися селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу освіти  Наталія Опанащук, секретар селищної ради Людмила Метельська та спеціалісти відділу освіти. У десяти номінаціях учням  були вручені  нагороди та грамоти.

Свято супроводжувалося виступами учнів - учасниками творчих конкурсів. Фінальним акордом свята стало нагородження вчителів, які вклали в душу кожної дитини часточку свого таланту.