Сучасна школа - комфортні умови

Дата: 03.07.2020 16:54

Створити комфортні, безпечні  та цивілізовані умови для перебування дітей у закладах освіти – одне з головних завдань сьогодення.

То ж саме з цією метою в ОЗЗСО Пулинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів разом  з проведенням термосанації центрального корпусу, ремонтом приміщень, зроблено сучасний ремонт  внутрішнього туалету, в якому з'явилася душова кабінка, обладнано кімнату для дітей з особливими освітніми потребами.

Висловлюємо подяку селищному голові Олександру Гаврилюку та депутатам Пулинської селищної ради за розуміння та підтримку у вирішенні проблем для покращення санітарно-гігієнічних умов закладу. Адже завдяки коштам, які були виділені для співфінансування даного проєкту, а це - 475 820 гривень з бюджету громади, наша Пулинська школа має сучасний внутрішній санвузол.

Діти будуть зростати  здоровими, щасливим, усміхненими, впевненими в собі, якщо ми, дорослі, створимо для них світле, безпечне та мирне майбутнє.

Зоя ЛИСЮК, директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст..